Kim jesteśmy, co robimy?

Wykraczamy poza zwykłe tworzenie marki. Wznosimy ją na poziom, na którym estetyka łączy się z atrakcyjnym storytellingiem, emocjami i trwałym wpływem na odbiorców.

Naszą misją jest uwolnienie się od zwyczajności i poprowadzenie Twojego brandu w stronę oryginalności.

znamy się na rzeczy

Znajdziemy właściwy sposób, aby wypromować Twoją markę. Po naszej stronie jest wiedza, design thinking, analiza i opracowanie strategii komunikacji. Po Twojej jest znajomość własnej marki. To wystarczające składowe, które pozwolą nam opracować właściwy kierunek rozwoju Twojego brandu.

Stworzymy nazwę i formę komunikacji marki. Nazwa jest kluczowym elementem udanej komunikacji. Ma znaczący wpływ na tożsamość marki, nadaje ton i znaczenie produktom, które promuje. Bez właściwej nazwy nie da się zaprojektować dobrego logotypu. Naming to niełatwe zadanie, ale to dobrze. Bo lubimy wyzwania.

zakres działań

Niezależnie od tego czy pracujemy nad postami na social media, czy przygotowujemy reklamę do emisji w przestrzeni miejskiej dbamy o to, aby komunikat był klarowny i wycelowany we właściwego odbiorcę. To sprawia, że marka jest promowana oryginalnie i skutecznie.

Jeśli pytasz w jakich obszarach komunikacji wizualnej możemy Ci pomóc, to śmiało odpowiemy tak, jak Gary Oldman w filmie Leon Zawodowiec – wszystkich. Raczej.

funkcjonalnie

Głównym atrybutem w definicji słowa design jest funkcjonalność. To na to kładziemy największy nacisk i zgodnie powtarzamy branżowy slogan: design nie musi wyglądać, design musi działać. Przez lata wypracowaliśmy własny sposób myślenia projektowego, który pozwala nam tworzyć komunikaty o głębszym znaczeniu niż sama estetyka.

Oczywiście nie oznacza to, że nasze projekty są nieestetyczne. Wręcz przeciwnie. Minimalizm, jako sposób na ponadczasową świeżość, to kluczowy wyznacznik naszych działań. Jeśli przyjąć założenie, że produkcja to redukcja, to produkujemy obficie.

jesteśmy jak atom

Struktura naszej organizacji opiera się na budowie atomowej. Jądro, niczym atom helu, składa się z dwóch wiązań, ale w zależności od sytuacji tworzymy zdecydowanie większe struktury.

Do Twojej dyspozycji są najlepsi specjaliści w kraju. Nagradzani copywriterzy, sędziwi stratedzy, dynamiczni filmowcy, oczytani UI/UX designerzy, czy nie wychodzący ze swojego biura graficy 3d. Powiedz, czego potrzebujesz, a my powiemy, na kiedy uda się to zrobić.

Spodobało ci się?

Zobacz nasze prace i oceń, czy pasujemy do siebie.