design

Projekty, nad którymi pracujemy, traktujemy jako unikalną możliwość wyrażenia tożsamości marki. Nasze podejście syntezą estetyki, funkcjonalności i innowacji. Rozumiemy, że dobry design to taki, który działa na wielu poziomach – jest możliwie piękny, praktyczny i gruntownie przemyślany.

Wizualny język, który tworzymy, ma na celu nie tylko przyciągnąć uwagę, ale również zapewnić trwałe i pozytywne wrażenia, które utrwalają się w świadomości odbiorców.

Zdjęcie przedstawiajace potrawę w restauracji Tygiel, przedstawione w formie posta na social media

restauracje

Nasze wrocławskie studio projektowania graficznego ma bogate doświadczenie w tworzeniu unikalnych i skutecznych projektów dla branży gastronomicznej i hotelarskiej. Zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na stałe współpracujemy z lokalnymi restauracjami, ale zdarzają się też zamiejscowe występy. Nie ma jednak znaczenia, czy to restauracja fine dining w Szklarskiej Porębie, lokal z owocami morza na Majorce czy food truck w Key West na Florydzie. Zawsze skupiamy się na celu jakim jest właściwa komunikacja z klientami docelowymi.

Znając specyfikę i potrzeby tej branży, koncentrujemy się na tworzeniu projektów, które nie tylko przyciągają wzrok, ale są również funkcjonalne i intuicyjne w użyciu. Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy, jak ważne jest, aby materiały restauracyjne były czytelne i przejrzyste, co pozwala klientom szybko i właściwie dokonywać wyboru. Jeśli chcesz wiedzieć więcej nt. naszego spojrzenia na kwestie restauracyjne, przeczytaj ten artykuł.

Zdjęcie packshot przedstawiające etykietę zaprojektowaną dla firmy sprzedającej pudełka na jedzenie

wprowadzenie produktu

Wprowadzenie nowego produktu na rynek to duże wyzwanie, które wymaga właściwego podejścia, odpowiedzialności i zaangażowania. Nierzadko początkujący przedsiębiorcy inwestują wszystkie swoje zasoby, pragnąc zaskoczyć rynek ciekawym produktem. W takich momentach przychodzimy z pomocą, oferując nasze wsparcie w odpowiedniej promocji ich pomysłów oraz przygotowaniu do jak najbardziej udanego startu nowej marki.

Bez względu na to, czy zamierzasz otworzyć szkołę języków obcych, szkołę oferującą kursy z metodyk agile i scrum, wprowadzić na rynek innowacyjne pudełka na żywność, rozpocząć nowy podcast, czy odświeżyć wizerunek dużego obiektu eventowo-sportowego – nasze doświadczenie i kreatywne podejście są do Twojej dyspozycji. Pomagamy zarówno przypomnieć o Twojej marce lokalnej społeczności, jak i zbudować od podstaw silną pozycję na rynku.

Zdjęcie voucherów zaprojektowanych i wydrukowanych dla hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu

drukujemy

Mówi się, że druk powoli odchodzi do lamusa, ale rzeczywistość pokazuje coś zupełnie innego. Ta tradycyjna forma komunikacji nieprzerwanie trwa i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. W naszym wrocławskim studiu graficznym, drukujemy wszystko, co tylko można przenieść na papier. Od eleganckich zaproszeń i voucherów, dla których tworzymy unikatowe koperty, teczki i etui, po opakowania produktów, foldery reklamowe, ulotki, plakaty, raporty, wizytówki, czy też papier firmowy. Organizujesz event i trzeba przygotować materiały dla gości? Świetnie, mamy na to pomysł.

A co z projektami, które wymagają większego rozmachu? Nie ma problemu! Czy to plakat na citylight, billboard, czy siatka wielkoformatowa - nasze doświadczenie obejmuje nawet projektowanie wielometrowych banerów na ogrodzenia. Jeżeli Twój pomysł da się zapisać w CMYK, to nie tylko możemy go zaprojektować i przygotować DTP, ale również wydrukować i dostarczyć prosto do Twoich drzwi. U nas druk wciąż jest trendy i ma się świetnie!

Zdjęcie realizacji way findingu w notelu Novotel w Poznaniu

way finding & signage

Komunikacja przestrzenna to dynamicznie rozwijająca się dziedzina designu, która zyskuje na popularności i staje się coraz bardziej istotna. Specjalizujemy się w projektowaniu intuicyjnych systemów nawigacyjnych wewnątrz budynków, oznakowaniu oraz tabliczkach informacyjnych, które ułatwiają orientację gościom i pracownikom na terenie różnorodnych obiektów.

Jednak nasze usługi wykraczają poza standardowe rozwiązania. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad stworzeniem unikalnego muralu w biurze, grafiki aplikowanej bezpośrednio na ścianę lub imponującej fototapety? Dostarczamy te i wiele innych kreatywnych rozwiązań, które wzbogacą przestrzeń i dodadzą charakteru każdemu wnętrzu.

Spodobało ci się?

Wypełnij krótki brief, a my wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.